معرفی شرکت

معرفی شرکت حمل و نقل سراسری جاده ای کالای شتابان شمال

شرکت حمل و نقل سراسری کالای شتابان شمال در سال۱۳۸۷ با هدف ارتقای کمی و کیفی خدمات حمل و نقل در گروه سولیکو تاسیس شد. این شرکت مالکیت بیش از ۳۰۰ دستگاه کشنده سنگین و نیمه سنگین با نیمه یدک های یخچالی و بیش از ۷۰۰ دستگاه ایسوزو در اختیار دارد.

شرکت شتابان شمال نماینده انحصاری حمل محصولات هولدینگ سولیکو- کاله می باشد و محصولات شرکت های کاله، پمینا، بهاران گل، گوشتی آمل، آریس، سوربن و غیره را از مبادی مختلف به سراسر ایران و کشور های حاشیه خلیج فارس، کشورهای حوزه CIS و GIS حمل می نماید. این شرکت سالیانه حدود دو میلیون تن محصولات غذایی شامل لبنی، غذای آماده، سبزیجات منجمد، محصولات گوشتی، فرآورده های پروتیئنی، بستنی، شکلات و حمل بیش از نیم میلیون تن شیر از دامداری های سراسر کشور به کارخانه های کاله آمل و تهران را بر عهده دارد.

شرکت شتابان شمال، با توجه به دارا بودن حدود ۱۰۰۰ خودروی ملکی و در اختیار و به عنوان بزرگترین شرکت حمل یخچالی و حمل شیر خام، جهت سرویس دهی مناسب به مشتریان خود، تعمیرگاه های تخصصی ناوگان حمل را در برخی از استان های کشور ایجاد نموده  به طوری که تعمیرگاه تخصصی ملکی شتابان در استان مازندران، بزرگترین تعمیرگاه خودروهای سنگین و نیمه سنگین در شمال کشور می باشد.

شرکت توانمند حمل و نقل سراسری جاده ای شتابان شمال، قابلیت همکاری با تولیدکنندگان محصولات لبنی، بستنی، گوشت خام، تره بار، شکلات و همچنین حمل محصولات یخچالی و فاسد شدنی، ارائه خدمات لجستیکی و انبارداری، حمل بین المللی و صدور بارنامه را برای کلیه مشتریان خود دارد.

امید است شرکت شتابان شمال با تکیه بر تجربه، تخصص و تعهد پرسنل خود بتواند رضایت مشتریان را همواره حفظ و در آینده نزدیک به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های حمل و نقل یخچالی خاورمیانه شناخته شود.