فروش قطعات خودروهای سنگین

شرکت حمل و نقل سراسری کالای شتابان شمال با دارا بودن بیش از ۶۰۰ دستگاه ناوگان مالکیتی سنگین و نیمه سنگین و با دارا بودن چندین تعمیرگاه تخصصی در اقصی نقاط ایران، روزانه حجم عظیمی از قطعات را برای ناوگان خود تهیه و استفاده می نماید. لذا با  توجه به قدمت، تخصص و تجربه ارزشمند خود در زمینه تهیه قطعات، امکان خرید آسان و مطمئن را برای مشتریان نیز به وجود آورده است. این شرکت با تهیه قطعات به صورت مستقیم از کارخانه های تولیدی بزرگ و معتبر امکان ارسال قطعات را به سراسر ایران دارد.

امروزه تهیه قطعات با کیفیت و اصل، همواره از دغدغه های همیشگی مرتبطین ناوگان سنگین می باشد چراکه عدم تشخیص آسان اصل بودن قطعه در هنگام خرید، کمیاب بودن قطعات و احاطه شدن بازار توسط واسطه گران سبب گشته تا اجناس غیر اصل با قیمت های بسیار زیاد به فروش برسد.

در این راستا شرکت حمل و نقل شتابان این اطمینان را به مشتریان گرامی خود می‌دهد که قیمت قطعات، منطبق بر کیفیت آن بوده و در صورتی که مشتریان به صورت دوره ای، خرید قطعات و ملزومات خودورهای سنگین را از این شرکت انجام دهند، امکان عقد قرارداد و تسویه مالی در زمان‌های مشخص برایشان وجود دارد.