ارائه خدمات تعمیرات و نگهداری خودورهای سنگین

در حال حاضر تعمیرات و نگهداری کشنده ها  و بالاخص سیستم های برودتی تریلرهای یخچالی یکی از موارد اصلی و مهمی است که مالکان و رانندگان با آن مواجه می باشند. در این راستا شرکت شتابان شمال، جهت تسهیل ارائه این خدمات، اقدام به راه اندازی و تجهیز تعمیرگاه تخصصی تعمیرات انواع کشنده ها با تمرکز بر اسکانیا و همچنین تعمیرات سیستم های برودتی  نموده است. با توجه به اینکه شرکت حمل و نقل شتابان شمال بزرگترین شرکت حمل و نقل یخچالی کشور با مالکیت بیش از ۱۰۰۰ تریلی یخچالدار و ایسوزو می باشد، در دو استان مازندارن و تهران تعمیرگاه تخصیصی ملکی تجهیز نموده است.  با توجه به زیر ساخت های ایجاد شده، و انجام تعمیرات اصلاحی و پیشگیرانه، درصد خودرو های آماده به کار را افزایش داده و میزان توقف ناوگان به مقدار قابل توجهی کاهش داشته است و همچنین امکان امداد جاده ای در ۴ استان کشور در حال حاضر نیز در حال انجام می باشد.

تعمیرات و نگهداری کشنده ها

به طور کلی خدمات تعمیراتی شرکت حمل و نقل شتابان شمال عبارتند از:

  • خدمات سرویس های دوره ای تعمیرات و نگهداری: شرکت شتابان شمال در راستای حفظ عملکرد، در بازه های زمانی مشخص اقدام به سرویس های دوره ای برای خودروهای یخچالی شامل ایسوزو، تک و تریلی و تانکرهای حمل شیرتحت پوشش می نماید. این اقدام با هدف پیشگیری از خرابی  جهت ارائه بهترین خدمات به مالکان و رانندگان خودرو انجام می پذیرد.
  • تعمیرات تخصصی: شرکت شتابان شمال با سابقه  طولانی در تعمیرات خودروهای سنگین و نیمه سنگین به ویژه  اسکانیا، بنز، ایسوزو، فاو و سایر برندها با بهره گیری از متخصصین مجرب به همراه تجهیزات فنی و آموزشی، تعمیرات تخصصی خودروها ، یخچال، تانکر و سایر اقلام مرتبط را  انجام می نماید. تأمین و تحویل به موقع قطعات یدکی، به عنوان یکی از اهداف مهم شرکت بوده و مشکلات موجود در این زمینه را برای شرکت­های حمل و  نقل و رانندگان محترم به حداقل رسانده است. با توجه به اهمیت حفظ دما در حمل و نقل یخچالی، و مواد فاسدشدنی و شیر، شرکت شتابان شمال جهت حفظ رضایت مشتریان، بهترین کیفیت و خدمات را در ارائه خدمات تعمیرگاهی ارائه می دهد.
  • ارائه سرویس مربوط به سیستم برودت خودروها: با توجه به پیچیدگی تعمیرات این تخصص در شرکت وجود دارد که تعمیر انواع سیستم های برودت خودرو را انجام نماید
  • امداد جاده ای:خدمات امداد جاده به صورت شبانه روزی ( ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته ) پشتیبان شما می‌باشد. در صورت بروز اشکال در خودرو، شما می توانید از طریق تماس تلفنی با مرکز تعمیرات ارتباط برقرار کرده و در خصوص ایراد به وجود آمده راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین در صورتی که خودرو به هر دلیلی ( فنی یا ایمنی ) قادر به حرکت نباشد، مرکز امداد جاده اقدام به اعزام خودروی امداد می‌نماید.