حمل جاده ای داخلی

در ایران حدوداً ۹۰‌ درصد جابه‌جایی بار و مسافر توسط حمل‌ و نقل جاده‌ای صورت می‌گیرد. در این راستا شرکت حمل و نقل شتابان شمال مفتخر است خدمات حمل جاده ای ذیل را ارائه نماید:

  • حمل یخچالی: حمل  انواع  محصولات یخچالی و فاسدشدنی مانند گوشت، مرغ، مواد غذایی، دارو، تره بار،لبنیات و … که نیازمند نگهداری در دمای معینی هستند، در سریع ترین زمان و با بالاترین امنیت و منصفانه ترین قیمت توسط ناوگان گسترده شتابان  به تمام نقاط کشور صورت می پذیرد. این شرکت با در اختیار داشتن بیش از ۶۰۰ دستگاه تریلر امکان حمل و نقل بار و کالا به مقاصد مورد نظر مشتریان را فراهم نموده است.
  • حمل شیر : حمل شیر و فرآورده های آن مانند خامه و آب پنیر از دامداری ها و سکو های شیر به مراکز لبنی از دیگر خدمات شرکت شتابان می باشد که سبب گشته شتابان به عنوان بزرگترین شبکه زنجیره ای انتقال شیر در کشور شناخته شود.
  • حمل ترانزیتی: کشور ایران در جنوب کشورهای عمدۀ تولیدکننده نفت جهان را درخود جای داده است. این منطقه به عنوان گلوگاه انرژی جهان محسوب می شود. در شمال ایران نیز دریای خزر قرار دارد که بهترین پل ارتباطی میان کشورهای ایران، روسیه، قزاقستان، ترکمنستان و آذربایجان است و می تواند نقش مهمی در تجارت میان این کشورها ایفا کند. از سوی دیگر ایران از غرب و شرق با کشورهای عراق، ترکیه، پاکستان و افغانستان همسایه است. به عبارتی می توان گفت ارتباط ایران با ۱۵ کشور جهان از طریق مرزهای آبی و خاکی برقرار می شود و درعین حال نیز ایران به نوبه خود می تواند به عنوان پل ارتباطی میان این کشورها (با یکدیگر وسایر مناطق جهان) ایفای نقش نماید. از طرف دیگر این کشورها جمعیت بزرگی را در خود جای داده و از درآمدهای زیادی نیز برخوردارند که این عامل نیز به نوبه خود علاوه بر دراختیارداشتن منابع وثروتهای ملی خدادادی می تواند به عنوان عامل توسعه ترانزیت وتجارت درمنطقه موثر باشد.ارتباط کشورهای آسیای میانه با خلیج فارس و همچنین برقراری رابطه تجاری بین شرق آسیا با کشورهای اروپایی از طریق ایران بسیار مقرون به صرفه است به نحوی که بسیاری از این کشورها به دنبال آن هستند تا چنین روابطی را از طریق ایران برقرار نمایند. لذا شرکت شتابان به عنوان بزرگترین شبکه حمل یخچالی در حال حمل ترانزیتی و ورود به شبکه ارائه خدمات هستند  و مستمرا ناوگان خود را توسعه و زیرساخت ها را تقویت می نماید.

حمل‌ و نقل جاده‌ای شتابان شمال

امروزه هیچ سازمانی بدون حمل و نقل و ارتباطات نمی تواند موجودیت خود را تثبیت نماید زیرا اداره سازمان در همه حال نیازمند برخورداری از یک بخش حمل و نقل و ارتباطات پویا می باشد. حمل‌و‌نقل جاده‌ای بار، در حال حاضر مهم‌ترین پل ارتباطی بین تولیدکنندگان و صاحبان کالا، صادر کنندگان، واردکنندگان و مصرف‌کنندگان است. این در حالیست که با وجود اهمیت این موضوع، هنوز چالش هایی در آن مطرح است.

ارائه قیمت منصفانه و مقرون به صرفه و پیگیری مستمر عملیات از بارگیری تا تحویل از جمله این چالش ها می باشد که به دلیل وجود واسطه گران و سودجویان تحت تزلزل قرار گرفته است که گاهاً نارضایتی و سلب اعتماد صاحبان کالا را به همراه داشته است. به خصوص در حمل یخچالی که این موارد به دلیل حساسیت دما و نحوه حمل نامناسب ممکن است موجب از بین رفتن کالا گردد. لذا انتخاب یک شرکت معتبر و متخصص در این حوزه می تواند مناسب ترین تصمیمی باشد که مشتریان برای حمل محصولات ارزشمند خود می گیرند.