حمل جاده ای بین المللی

شرکت شتابان شمال جهت صادرات محصولات یخچالی به کشور های مختلف خدمات لازم را ارائه می دهد.این شرکت با در اختیار داشتن بزرگترین ناوگان حمل یخچالی، مناسب ترین سطح سرویس را با بالاترین کیفیت و ایمن ترین نحوه حمل، ارائه می نماید. همچنین با توجه نیاز مشتریان، کلیه حامل های اعزامی به کشور های مختلف، امکان ردیابی  موقعیت و همچنین کنترل دمای محموله  به صورت آنلاین دارا می باشد.

شرکت شتابان با شناسایی ظرفیت های موجود در حمل و نقل های صادراتی و وارداتی، اقدام به ارائه خدمات به تولید کنندگان ، صاحبان کالا و شرکتهای بازرگانی جهت حمل و نقل کالا به  کشور های آسیای میانه ، افغانستان ، کشورهای حوزه قفقاز ، عراق ، پاکستان ، ترکیه ، روسیه ، چین ، قطر ،عمان، امارات، کشورهای حوزه CIS و GIS و سایر کشورهای منطقه نموده است.

مجموعه صادرات می تواند پس از طی مراحل و تشریفات اداری و گمرکی و اخذ مجوزهای لازم از سوی فرستنده در خصوص پذیرش و ارسال بارهای صادراتی، ارائه دهنده سرویس و خدمات مورد نیاز باشد .از طرف دیگر، در صورت وجود محموله­های وارداتی در بنادر کشور مانند بندرعباس، چابهار و سایر مرزهای کشور، مشتریان گرامی می‌توانند در صورت نیاز به حمل یخچالی، با همکاران مربوطه در شرکت شتابان شمال ارتباط برقرار نمایند و محموله­های خود را به هر نقطه از ایران حمل نمایند.

همانطور که می دانید محصولات یخچالی با حساسیت های دمایی همواره نیازمند مراقبت و نگهداری ثبات دما در تمامی مراحل، از بارگیری تا حمل و تخلیه می باشد، لذا انتخاب یک شرکت حمل توانمند در رعایت این مسائل از ضروریات هر گروه تولیدی است. در شرکت شتابان، حمل یخچالی برای محصولات لبنی، شیر خام، میوه و تره بار، گوشت، مواد پروتینی مانند تخم مرغ و …(کلیه مواد فاسد شدنی) از ایران به کشورهای همسایه و بالعکس انجام می شود.

تریلی یخچالدار شرکت شتابان شمال صادرات محصولات یخچالی

مشتریان شرکت حمل و نقل شتابان در صورت نیاز به حمل یخچالی در مرزهای کشور برای صادرات و واردات، این امکان را دارند که کار حمل و نقل خود را از طریق این شرکت به انجام برسانند. ارائه قیمت مناسب، تحویل ناوگان حمل طبق زمانبندی مشتری و تحویل محموله در زمان تعیین شده از اولویت­های حمل بین المللی در شرکت شتابان شمال است.

شرکت شتابان شمال، مفتخر است، با مالکیت بیش از ۶۰۰ دستگاه ناوگان یخچالی، بدون هیچ واسطه ای هزینه های حمل و مشکلات ناشی از واسطه گران را از میان برداشته و بهترین سطح سرویس و خدمات را به مشتریان خود ارائه  نماید و این مهم، دلیل وفاداری مشتریان به شرکت می باشد.